CEDIS: Obavještenje Budva

Sinoć, u 21:06 časova, dio konzuma Budve ostao je bez napajanja električnom energijom usljed kvara na dalekovodu “Budva–Dubovica”, koji se napaja iz TS 35/10 kV “Dubovica”.

Odmah nakon nastanka kvara, započeto je alternativno napajanje korisnika putem 10 kV strane od Lazi i Rozina.

U periodu od 21:29 do 21:32 časova došlo je do ispadanja izvoda KB “Budva–Rozino” zbog preopterećenja, pa su i korisnici koji se napajaju sa TS “Rozina”nakratko ostali bez napajanja.

Do 22:00 časa svi korisnici su alternativno napojeni električnom energijom.

Napominjemo da korisnici koji se napajaju iz TS 35/10 kV “Bečići, Miločer i Lazi” nijesu ostajali bez napajanja.

U 22:00 časa i korisnici Vodenog grada dobili su napajanja.

PODIJELI

Tagged under

O NAMA

Primorske novine su se prvi put pojavile davnog 13. jula 1972 godine. Uz povremena neizlaženja, konačno su se ugasile 2003 godine, kada je donesen Zakon o medijima kojim je predviđeno da se ne smiju iz opštinskog ili državnog bužeta finansirati štampani mediji (samo štampani, ne i radio i televizijski). Nažalost, uzročno-posljedično, sve male lokalne novine, koje se nisu mogli privatizovati, su nepovratno ugašene. Na tačno 41u godinu od osnivanja se stvorila potreba da se oživi staro ime, i napravi lokalni informativni portal kako za izvor dnevnih informacija, tako i kao internet niša za pitanja biznis preduzetništva redovno obrađujući pravna, turistička i preduzetnička pitanja. Svi saradnici su mali preduzetnici, politički neaktivni.

Mi smo mala sredina koja treba što efikasnije da djeluje zajednički u sve zahtjevnijim uslovima modernog turizma.

Kontakt: primorske@kulturnicentar.me

NVO Kulturni centar, Budva, Primorski bataljon bb

Najnovije vijesti