Osvajač EPCG Superlige za odbojkaše biće poznat nakon majstorice. Budva će u nedjelju, 3. maja, biti domaćin ekipi Budućnosti u završnom meču izuzetno uzbudljive serije za šampiona Crne Gore.
Osvajač prvog mjesta ligaškog dijela sezone, čime je stekao prednost domaćeg terena, poveo je sa 2:0 u finalu plej-ofa, ali nije uspio da iskoristi vođstvo i odbrani titulu. Trener Budve Miljan Bošković ističe da je serija veoma ujednačena i da bi razliku mogli da naprave detalji.
“Došli smo do odlučujuće utakmice i to pred našom publikom, što nam daje dodatnu snagu. Serija je pokazala koliko su ekipe ujednačene, ali vjerujemo u sebe, u naš rad i karakter. Spremni smo da damo maksimum i ostavimo srce na terenu kako bismo došli do titule. Pozivam sve navijače da dođu i budu naš sedmi igrač i da do posljednjeg mjesta ispune Mediteranski sportski centar.”