TO BUDVA: Radno vrijeme info biroa TO Budva tokom prvomajskih praznika

Povodom predstojećih prvomajskih praznika, turističko-informativni biroi Turističke organizacije opštine Budva radiće po izmijenjenom rasporedu.

Petak i subota, 1. i 2. maj – biroi će biti otvoreni od 08:00 do 15:00 časova.

Info biro u Mediteranskoj ulici biće dežuran tokom cijelog prazničnog perioda i radiće svakog dana u redovnom terminu, od 08:00 do 21:00 čas.

Turistička organizacija opštine Budva i tokom praznika ostaje na raspolaganju svim turistima i građanima, pružajući potrebne informacije i podršku za što kvalitetniji boravak u Budvi. Podsjećamo da je trenutno na teritoriji opštine aktivno 11 info punktova.

TO Budva ovim putem upućuje čestitke svim građanima i posjetiocima povodom prvomajskih praznika.

PODIJELI

Tagged under

O NAMA

Primorske novine su se prvi put pojavile davnog 13. jula 1972 godine. Uz povremena neizlaženja, konačno su se ugasile 2003 godine, kada je donesen Zakon o medijima kojim je predviđeno da se ne smiju iz opštinskog ili državnog bužeta finansirati štampani mediji (samo štampani, ne i radio i televizijski). Nažalost, uzročno-posljedično, sve male lokalne novine, koje se nisu mogli privatizovati, su nepovratno ugašene. Na tačno 41u godinu od osnivanja se stvorila potreba da se oživi staro ime, i napravi lokalni informativni portal kako za izvor dnevnih informacija, tako i kao internet niša za pitanja biznis preduzetništva redovno obrađujući pravna, turistička i preduzetnička pitanja. Svi saradnici su mali preduzetnici, politički neaktivni.

Mi smo mala sredina koja treba što efikasnije da djeluje zajednički u sve zahtjevnijim uslovima modernog turizma.

Kontakt: primorske@kulturnicentar.me

NVO Kulturni centar, Budva, Primorski bataljon bb

Najnovije vijesti